Adembenemend Lapland! Vliegtickets voor slechts €45 retour!!!

Beleef de ultieme winterexperience in het Scandinavische Lapland. Ga sleeën met huskies, maak een tocht met sneeuwscooters en aanschouw het noorderlicht! Door een last minute aanbieding bij de luchtvaartmaatschappij Ryanair zijn er nu goedkope vliegtickets beschikbaar naar Fins Lapland. Je vliegt nu voor maar €45 retour naar Rovaniemi in Lapland met vertrek vanaf Charleroi!

Alternatief kan je met TUI fly naar Kittila in Fins Lapland vanaf €239 retour. Vanaf Dusseldorf biedt de luchtvaartmaatschappij Eurowings dan weer rechtstreekse vluchten aan naar liefst 5 bestemmingen in Zweeds, Noors & Fins Lapland vanaf €102 retour. Hierbij vlieg je ook in de kerstvakantie goedkoop!

Vluchten

Fins Lapland:
Charleroi – Rovaniemi – €45

Brussel – Kittila – €239
Dusseldorf – Rovaniemi – €150
Dusseldorf – Kittila – €268

Zweeds Lapland:
Dusseldorf – Lulea – €102
Dusseldorf – Kiruna – €138
Dusseldorf – Kiruna – €163 (Kerstvakantie)

Noors Lapland:
Dusseldorf – Tromso – €229 (Kerst)

Andere voorbeelddata naar Rovaniemi vanaf Charleroi:
2 – 9 dec, 5 – 12 dec, 9 – 12 dec, 12 – 19 dec, 12 – 20 dec, 20 – 27 dec, en nog meer …

Periode

december – maart

Boeken

Om deze vlucht goedkoop te boeken, kan je het best gebruik maken van de zoekmachine Momondo. Deze website vergelijkt verschillende boekingssites waardoor je altijd de goedkoopste vlucht boekt.

Nog meer van dat?

Blijf op de hoogte van de beste aanbiedingen door ons te liken op Facebook of ons te volgen op Twitter! Nog vragen? Reageer onder dit artikel!

Voorbeeldboeking (klik op afbeelding)

VLIEGTICKET AANBIEDINGEN

WAAROM TRAVELUNLIMITED

Elke dag de beste deals & tips
Verzameld op 1 website
Betaal nooit meer te veel!

VLUCHT + HOTEL AANBIEDINGEN

VOLG ONS